Wszystko to, co najlepsze

Cellreset – opatentowany program żywieniowy

cellreset- idealne ciało

cellreset- idealne ciało – odżywianie

Polecam program żywieniowy opatentowany, stworzony początkowo przez NASA, daje gwarancję 100% utraty bilansu wagi, czyli powrotu do idealnej wagi oraz skuteczność w cukrzycy Typu 2  – 100%

 

Podczas odżywienia tym programem użyto suplementy, które wszystkie są akredytowane olimpijsko i opatentowane nawet 4 – krotnie, stosowane m.in. przez Kamila Stocha, Novaka Djokovica, Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę i innych setki tys osób.

Suplementy są w 100% naturalne oraz dzięki nanotechnologii także mają witaminy tłuszczowe rozpuszczalne w wodzie, a tym samym np. Witamina A w ciągu kilku minut jest w komórkach a nie do 36 godzin jak jest to normalnie pijąc sok z marchwi.

Wchłanialność witamin tłuszczowych oraz kwasów tłuszczowych jest wyższa oraz szybsza od naturalnie wyciśniętych soków z warzyw czy zjedzenia samych warzyw.

Takie wchłanianie odciążą organizm, ponieważ Witaminy Tłuszczowe nie są kumulowane w wątrobie do 36 godzin i rozdrabniane na drobne micele, które się potem rozpuszczają w wodzie i idą do naszych komórek. Nanotechnologia NTC pomaga w tym procesie, ponieważ składniki odżywcze są od razu rozpuszczalne w wodzie i w komórkach w kilka minut a nie do 36 godzin. Tym samym Nasza wątroba nie musi kumulować oraz rozdrabniać Witaminy tłuszczowe i tłuszcze na micele. 

Poniżej program żywieniowy zgłoszony do Nagrody Nobla, w którym użyto wraz z jedzeniem Właśnie suplementy z technologią NTC, która jak już wspomniano sprawia, że np. Witamina A jest w kilka minut wchłaniana w blisko 100% 

Program reguluje hormony, wyczerpuje magazyny starej soli zgromadzonej w organizmie.

https://tabelazdrowia.pl/odnow-swoje-komorki-program-zywieniowy-cellreset/

Program Cellreset dzieli się na białe i zielone dni. Białe dni to jedzenie białkowych rzeczy plus suplementy, a w zielone można dodać warzywa, owoce. Poniżej linki do rozpisanego odżywienia godzina po godzinie.

Białe dni dzień po dniu

Białe dni – zobacz plan dnia

Zielone dni dzień po dniu

Zielone dni – zobacz plan dnia

Micelizacja

 

Wiele substancji, które uzupełniamy, jest słabo rozpuszczalnych w wodzie, co oznacza, że ​​często nie są wchłaniane na zadowalającym poziomie. Niektóre z nich potrzebują do tego tłuszczu, co jest jeszcze trudniejsze w ich wchłanianiu przez organizm.

Ponieważ ludzkie ciało składa się w około 80% z wody, opiera się na nim transport składników odżywczych. Krew, która ma funkcje transportowe, składa się z wody w około 60%, więc substancje, które ma przekazać, muszą się w niej dobrze rozpuścić.

Jak sobie radzisz z tym problemem?

Tutaj przydaje się coraz bardziej rozwinięta technologia produkcji suplementów. Jednym ze sposobów znacznego zwiększenia wchłaniania składników odżywczych jest micelizacja.

Co to jest micelizacja?

Micelizacja to fragmentacja cząsteczek danego związku do postaci, która rozpuszcza się w wodzie, a zatem jest łatwiej przyswajalna przez organizm. Cząstki powstałe w tym procesie są znacznie mniejsze niż natywne cząsteczki danej witaminy lub składnika odżywczego.

Proces ten może już mieć miejsce w przewodzie pokarmowym, gdzie kwasy żołądkowe tworzą tzw. Micele, do których przyczepiają się substancje rozpuszczalne w tłuszczach, a tym samym rozprowadzane są w całym ciele. Biodostępność nie jest jednak wysoka i wynosi tylko około 20-30%.

Micele

Najlepsze efekty uzyskuje się, przygotowując suplement w procesie produkcyjnym, tak aby zawierał już micele, a zatem organizm nie musi ich wytwarzać. Biodostępność takiego suplementu diety wzrasta następnie co najmniej pięć razy. Substancje odżywcze są zatem prawie całkowicie wchłaniane przez organizm.

Dlaczego to się dzieje?

Głównym czynnikiem wpływającym na rozpuszczalność substancji jest powierzchnia kontaktu z rozpuszczalnikiem – w tym przypadku wodą. Mniejsze cząstki rozpuszczają się znacznie szybciej niż jedna większa. W sumie mają znacznie większy obszar. Można podać bryłę soli, która rozpuszcza się znacznie wolniej niż sól w postaci małych kryształów o tej samej masie.

Micele liposomowe i podwójna błona
Micele, liposomy i podwójna membrana

Podobnie większą skuteczność można zaobserwować w przypadku koloidów z metali szlachetnych. Płaska nanocząstka działa skuteczniej niż okrągła, ponieważ jej powierzchnia styku z tkanką jest znacznie większa. I chociaż jest to zupełnie inna technologia, mechanizm działania jest podobny.

Jakie substancje należy przyjmować w postaci micelizowanej?

Możemy tu mówić o wszystkich witaminach i innych substancjach rozpuszczalnych w tłuszczach. Należą do nich między innymi witaminy A, D, E, K, H, a także koenzym Q10, beta-karoten i kwas tłuszczowy Omega 3. Micelizacja działa na przykład w kurkumie, której składniki odżywcze mogą być wchłaniane znacznie lepiej ze względu na ekstremalną fragmentację.

Produkty, które zawierają witaminy tłuszczowe jak A, D, E, K i są rozpuszczalne w wodzie  (dzięki technologi NTC, na którą patent ma firma PM International ) można zamówić tu:  produkty z technologią NTC

 

Najlepiej przyswajalne formy w suplementach znajdziemy tutaj

Chętnie poznamy Twoje myśli

Odpowiedz

Blazar - znajdź to co dokładnie szukasz