Wszystko to, co najlepsze

Colvita kolagen od Colwaya

Colvita Kolagen spada - Colway

Suplement diety COLVITA® w kapsułkach to zupełnie nowe podejście do problemu pielęgnacji tkanek z kolagenu. Unikalny w skali światowej kompleks czystego liofilizatu tropokolagenu pozyskiwanego ze skór rybnych, ekstraktu z wodorostów oraz naturalnej witaminy E (octanu D-alfa-tokoferylu) pozyskiwanego z zimnego oleju z niemodyfikowanych ziaren zbóż.

COLVITA® to jedyny obecnie produkowany suplement diety, którego zawartość białka uzyskano wyłącznie poprzez liofilizację hydratu kolagenu (uzyskanego autorską metodą ) –prawo ochronne PL 206813 B1 , składającą się z potrójnej helisy, cząsteczek izolowanych bezpośrednio ze skóry ryb).

Kolagen COLVITA®:

  • To biologicznie aktywny kolagen w kapsułce,
  • To jedyny taki suplement diety na świecie,
  • To wyjątkowy, naturalny, niezwykle biodostępny, kompletny zestaw aminokwasów kolagenu,
  • Jest to kapsułka, która dostarcza organizmowi wszystkich budulców kolagenu, a tym samym całej tkanki łącznej,
  • To wyjątkowy kolagen wśród innych suplementów diety, zwykle oparty na hydrolizatach białek zwierzęcych, zwanych potocznie żelatyną.
  • To kapsułka Twojej młodości, która powstała, aby poprawić wygląd Twojej skóry i zwiększyć jej gęstość. Głównym składnikiem naszego suplementu jest liofilizowany, wysoko przyswajalny kolagen (zamrożony wodą liofilizowaną).
  • Jest to zbiór aminokwasów kolagenowych, który jest prawie w 100% anaboliczny, co oznacza, że ​​nie jest wykorzystywany np. Do celów energetycznych ani wydalany z organizmu. Jest w pełni wykorzystywany do budowy nowych ogniw. Jego strawność jest tak doskonała, że ​​nie są wymagane nawet enzymatyczne procesy trawienne. Wchłania się również bezpośrednio z jelit.
  • To kapsułka zawierająca również witaminę E pochodzącą ze zbóż, która chroni najważniejszy bastion młodości i witalności – kod genetyczny DNA komórek skóry.
  • To suplement diety, który zadba o Twoją młodość. Skład COLVITA został wzbogacony o algi (Fucus vesiculosus) o dużej zawartości jodu organicznego, niezbędnego do utrzymania prawidłowej struktury skóry.

Colvita– SKŁAD:

COLVITA® to wyjątkowy na świecie suplement diety o bardzo szerokim spektrum działania. Zawiera ekstrakt z wodorostów, liofilizat kolagenu trzeciorzędowego ze skór rybich oraz naturalną postać witaminy E (octan D-alfa-tokoferylu) z zimnego oleju z niezmodyfikowanych ziaren zbóż.

Podstawowym składnikiem COLVITY jest liofilizowany hydrat kolagenu z łososiowatych. Jedna kapsułka COLVITY zawiera stosunkowo niewielką ilość (0,13 g) sproszkowanych białek, w tym wszystkie elementy budulcowe cząsteczek kolagenu.

 Wszystko – to także dwa endogenne aminokwasy: hydroksylizyna i hydroksyprolina, których nie możemy uzyskać z żadnego pożywienia. Powstają tylko w wyniku kolagenogenezy i tylko w procesach metabolicznych kręgowców. Nie ma ich w żadnych obecnie produkowanych suplementach oprócz COLVITA.

Jedynym przeciwwskazaniem do stosowania COLVITA może być ciężka nadczynność tarczycy (ze względu na obecność jodu w algach). Ponadto jest to w pełni bezpieczny suplement, który cieszy się dużą popularnością wśród spożywających go konsumentów.

Stosowanie:

2 kapsułki dziennie, najlepiej po posiłkach lub z posiłkami ze względu na obecność witaminy E, która jest rozpuszczalna tylko w tłuszczach. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

W przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników przerwać stosowanie. Nie przekraczać zalecanej porcji w ciągu dnia.

Ostrzeżenie! COLVITA zawiera tylko niewielką ilość witaminy C. Jest ona zbyt mała, aby skutecznie kondycjonować procesy kolagenogenezy organizmu i jego potrzeby.

Numer zgłoszenia GIS: GIS-ŻP-SD-4230-00413 / KC / 14

GIS-ŻP-SD-4230-00416 / KC / 14

PRZECHOWYWANIE COLVITA:

Kapsułki należy przechowywać w suchym, zacienionym miejscu – w temperaturze pokojowej. Poza zasięgiem dzieci.

Colvita – suplement z kolagenem otrzymał odznaczenie najlepszego kolagenu na rynku w 2020 roku przez portal niebianski.pl, który odznacza tylko najlepsze produkty w danej kategorii

Zamówienie Colvita kolagen Colway

Chętnie poznamy Twoje myśli

Odpowiedz

Blazar - znajdź to co dokładnie szukasz