Wszystko to, co najlepsze

do oddziału ING nie wejdziesz bez zakrytych górnych dróg oddechowych

Straty ING

 

ING bank traci spore pieniądze z powodu wprowadzenia zakazu wejścia do oddziału dla osób bez zakrytych ust  tłumacząc się wprowadzeniem przepisów przez rząd, a tym samym traci miliony albo miliardy złotych możliwe, że miesięcznie z tego powodu tak złego traktowania klienta, który nie może tym samym np. założyć konta w jego banku jeśli wymaga to wizyty w oddziale.

Ponieważ zakrywanie ust i nosa jest niebezpieczne dla zdrowia i może szkodzić zdrowia takie zachowanie jest co najmniej nieetyczne.  

Osoba, która ma zakryte ust i nosa wydycha wirusy wydalane na materiał a następnie część z nich wdycha z powrotem, a po za tym ma mniejszą absorpcję tlenu niż człowiek bez robienia tak nierozsądnych rzeczy. Rządowe wprowadzenia nie mają żadnych podstaw, bo zakrywanie ust i nosa nie pomaga ani w zakresie zmniejszania zakażenia covid19 ani też w poprawie zdrowia, a działa na odwrót, skoro osoba w masce ma mniejszy poziom tlenu to ma mniej energii i tym samym słabsza odporność, a co za tym idzie zwiększa ryzyko zachorowania na covid19 w sposób poważny, czyli nie tylko samo zakażenie a może być bardziej niebezpieczny tego skutek dla zdrowia gdy wirus zajmie większość płuc. 

 

Ponieważ zakrywanie ust i nosa nie chroni przed wirusami ( przerwa między szwami na masce jest ponad 9 razy większa niż wirus:)) a dodatkowo może szkodzić zdrowiu to odradzamy zakrywania górnych dróg oddechowych, bo zwyczajnie utrudniają państwo sobie oddychanie i wydalanie wirusów i toksyn. Im bardziej nasze serce bije np. przez uprawianie sportu tym więcej tlenu potrzebujemy dlatego podczas sportu w masce można stracić przytomność życie!

 

Poniżej dowody na szkodliwość zakrywania ust i nosa oraz też opinie największych ekspertów w Polsce i na świecie, którzy także odradzają blokowanie różnymi materiałami górnych dróg oddechowych.

ING uniemożliwił założenie konta firmie, która robi milionowe obroty roczne, a takich firm pewnie jest więcej dlatego też ponosi straty na własne życzenie wpuszczając do oddziału tylko osoby, które mają jakieś materiały na twarzy, którymi utrudniają sobie oddychanie oraz wydalanie toksyn i wirusów, których normalna osoba bez maski usuwa co chwilę po kilkaset tys. dlatego możemy sobie wyobrazić co taka osoba ma na masce od wewnątrz w której przebywa przez kilkanaście minut a niektórzy nawet kilka godzin.Niebezpieczne zakrywanie ust i nosa maskami i innymi materiałami

Chętnie poznamy Twoje myśli

Odpowiedz

Blazar - znajdź to co dokładnie szukasz