Wszystko to, co najlepsze

Femme MMA – Don Kasjo kontra Marcin Najman

Trener Marcina Najmana dobrze się zachował po prostu się broniąc. Może w tym przypadku użył zbyt dużo energii. Ale kwestia użycia zbytnio niebezpiecznego ciosu obronnego to już inna sprawa. W każdym razie nie był tu atakującym tylko broniącym swojego zdrowia.

Atak Don Kasjo nogami był w okolice wrażliwe karku  trenera Herczyka i był niebezpieczny dlatego trener miał pewne prawo spacyfikować agresora. Oczywiście jeśli to było przypadkiem to zwyczajnie trener odebrał to też jako atak, jednak był on wtedy przypadkowy w efekcie złości na Najmana.

Ciągle agresywny zawodnik Don Kasjo leżąc jeszcze zaatakował nogą trenera Najmana, a ten zablokował atak łapiąc za stopę i ją blokując w emocjach ją pociągnął co jest normalnym elementem blokowania stopy czy bronienia się przez atak spontaniczny leżącego Kasja na akurat znajdującego się tam trenera Najmana.

Jeśli był uszczerbek na zdrowiu Kasja spowodowany wykręceniem stopy to powinien to rozstrzygnąć np. sąd.

Wg nas jest to zwykła spontaniczna obrona trenera, choć dość nietypowa leżącej osoby. Jednak atak to atak.

Trenera  został zaatakowany to się bronił odruchowo.

Była to zwykła obrona przez agresywnym człowiekiem, a co do agresji Don Kasja nie będzie miał wątpliwości nikt.

Jest publicznie znany właśnie z agresji do osób, które mu się nie podobają. Showman i wojownik.

Don Kasjo wyciąga z tego jak najwięcej aby móc maksymalnie wulgarnie hejtować trenera. Dzieciaki lecą za kasjo, bo lubią wulgarnych patostreamerów oglądać.  Podobnie jak ludzie lubią oglądać horrory, thrillery itd.

Są sprzedawane emocje. Bez emocji nie ma nie ma takiej oglądalności.

Trener Marcina Najmana przeprosił za to, bo możliwe, że blokada ciosu i odparcie ataku nogą było zbyt daleko idące.

Każdy może ocenić oglądając film. Wg nas była to zwykłą impulsywna obrona przez atakiem ( świadomym lub nieświadomym )  drugiego człowieka  nie oceniając tu sytuacji w jakiej znajdował się atakujący.

Patrząc na zachowanie tego wojownika/showmana w przyszłości czeka go porażka i poniżenie czyli karma – energia zwrotna.

Im jesteś wyżej tym bardziej bolesny jest upadek.

Sprawami realizacji karmy za życia zajmują się strażnicy dla których jest to misja.

Najbardziej skrajny przykład strażnika to Antyterrorysta, który zabija terrorystę wjeżdżając w tłum- karma wykonana natychmiast, bo terrorysta w znaczny sposób łamał prawo życia na Ziemii – zabił innych ludzi

Po prostu trzeba robić właściwe rzeczy. Gdy ich nie robisz konieczna jest karma, która ma wyrównywać energię na Ziemii. To o czym myślisz – to przyciągasz. Szybciej gdy idzie za tym więcej emocji.

Przykład karmy w związkach: Świat jest idealny i doskonały dlatego ktoś kto go stworzył musiał mieć plan. Dlatego Stwórca dał możliwość rozwijania się jego przez związek kobiety z mężczyzną oraz dar miłości. Zdradzając swoją kobietę otrzymujemy karmę za życia lub po nim. Za życia jest to np. rozpad małżeństwa, oberwanie. utrata majątku, Depresja, odebranie dzieci, myśli samobójcze, samobójstwo.

Tuż po walce Don Kasjo – Marcin Najman trener Najmana podszedł do trzymanego przez ochroniarzy leżącego Don Kasja i akurat trafił na jego nogę. Złapał lekko skręcił i był jęk bólu przez Don Kasja. Tu już zaczęła się wykonywać karma- strażnikiem jest Trener Najmana. Strażnikami nie są zazwyczaj przeciętne osoby. Mimo, że zrobił to nieświadomie w ramach odruchu jednak przypadków nie ma.

Po prostu miało to się wydarzyć. Mimo, że Najman został zdyskwalifikowany to przyczyną tego były prawdopodobnie oskarżenia Don Kasjo, gdyby nie one może byśmy mieli normalną walkę?

Robiąc cokolwiek możemy spotkać się z reakcję. Robiąc coś złego możemy spotkać się z negatywną reakcją. W tym przypadku Marcin Najman trochę wycierpiał psychicznie przez Don Kasja i w tym przypadku karmę lub jej część otrzymał Kasjo już od trenera Marcina Najmana nie do końca świadomie ( trener odruchowo – podświadomie wykonał gwałtowny ruch )

Tu ważna rzecz. Gdy karma jest wykonywana czasem odcinana jest świadomość.

Dla przykładu: Gwiazda muzyczna nagle chce popełnić samobójstwo, grozi rodzinnie. Karma w tym wypadku często jest wykonywana za to, że taka osoba się wywyższa i myśli, że jest nie wiadomo kim. Zazwyczaj taka osoba trafia do psychiatryka lub też ginie. Nie mogła już nic zrobić. Jej świadomość była niska i opętanie przez demona, który kontrolował jej ciało było zbyt silne.

Karma dla Najmana po walce to natychmiastowy hejt. Nie niszczy on życia innym. Zwyczajna kara za złe zachowanie. Nie potrzebnie zszedł na poziom Don Kasja mówiąc, że go załatwi szybko i wkładał w to dużo energii.  Karma po prostu pokazała mu, że nie można nikogo lekceważyć. Ta walka tak się zakończyła, bo Don Kasjo też w bardzo zły sposób się wywyższał, że wygrywa z wszystkimi. Dlatego energia zwrotna postanowiła to załatwić w ten niecodzienny sposób- najbardziej doskonały. Karma to element Boga i takiej praworządności na Ziemii.

O dziwo nikt się nie spodziewał. A jak często zdarzają się walki takich osób i takich sytuacji gdy jeden zawodnik drugiemu próbuje niszczyć rodzinę tuż przed walką? 

Poniżej film z hejterami, którzy atakowali innych i ich wyzywali do walki, aż do spotkania z niektórymi z nich, którzy dali im lekcję pokory. Każda osoba, która myśli, że jest niezwyciężona w pewnym momencie dostanie za to swoją karmę – po prostu poniesie porażki i cierpienie będzie dwukrotnie wyższe niż radość ze zwycięstw. Nie ma niezwyciężonych osób. Nigdy się nie wywyższaj bo będziesz poniżony.

Urządzenia do ćwiczeń – buduj swoje mięśnie

Chętnie poznamy Twoje myśli

Odpowiedz

Blazar - znajdź to co dokładnie szukasz