Graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze

More DIAMONDS zakupy poprzez diamenty

Gra jest bardzo prosta i niezbyt wciągająca. Chodzi o zebranie jak największej liczby diamentów. Diamenty można wykorzystać do ulepszeń w grze lub sprzedać innym graczom, którzy potrzebują „WIĘCEJ” diamentów.

Nr polecającego: ID: 25593 ( wpisujemy podczas rejestracji w grze More Diamonds)

Kupuj i sprzedawaj diamenty za prawdziwe pieniądze

 JAK GRAĆ?

Rozpoczynasz grę  z możliwością darmowego kopania diamentów. Gdy mamy już 0,02 diamenta to jest możliwy zakup Magazynu 1 (Hangar) za 0,01 diamentu i Radaru 1 za 0,01 diamentu. Ten radar znajduje 0,01 diamentu co 1 godzinę. Aby je zebrać, klikaj Radar 1 regularnie co 1 godzinę, działa to 30 dni razy 24 godziny, daje 720 razy za 0,01 diamentów, więc możesz zebrać 7,2 diamentów. Ale po co używać Radar 1, skoro można użyć lepszego 🙂 Ulepszaj radary

Możesz zbierać diamenty, wysyłając drony. Ty decydujesz czy wysłać drona na 1 minutę (ryzykowne – znajdziesz mniej lub więcej niż kosztuje) czy drona z kategorii „Bezpieczeństwo”, czyli po 24 godzinach na pewno znajdzie więcej niż kosztuje (do max. 1% dziennie). Wysyłaj drony

Rozbuduj swoje obozy, ulepsz radary i zdobądź radar MAKSYMALNIE LV 20. Da ci to 140 diamentów co 24 godziny przez 180 dni, czyli 25200 diamentów. Nie chcesz klikać, martwisz się o brakujące diamenty? Nic prostszego. Kup automatyczny odbiór i ciesz się automatycznie odbieranymi diamentami. Wyższe radary pracują nad znalezieniem około 10% więcej diamentów każdego miesiąca.

Możesz oczywiście od razu zacząć od górnego magazynu i radaru. Do tego potrzebne są dodatkowe diamenty. Możesz je kupić od innych graczy, którzy sprzedają ci zebrane przez siebie diamenty. Poniżej kilka wypłat  ze sprzedaży diamentów z tego marketu na nasze konto bankowe

market more diamonds - wypłaty
Wymieniaj diamenty

Możesz także zostać posiadaczem konta VIP i tym samym mieć dostęp do dodatkowych magazynów, radarów i dronów. Otrzymujesz również 10% za polecanie innych graczy i udział w planie marketingowym.

Chcesz więcej diamentów? Poleć grę Więcej diamentów i zdobądź dodatkowe diamenty. Za każde polecenie otrzymasz 5% wszystkich diamentów znalezionych przez zaproszone przez Ciebie osoby. Jeśli chcesz dostać dwa razy więcej za polecenie, kup konto VIP, a otrzymasz 10% zamiast 5%.

Jeśli chcesz jeszcze więcej diamentów, skorzystaj z planu marketingowego Więcej diamentów i zdobądź diamenty od wszystkich w całej strukturze.

 

Możemy otrzymywać dodatkowo diamenty wg planu marketingowego.

Jeśli mamy  jedną osobę, która dołączyła z naszego polecenia do gry, która ma konto VIP to otrzymujemy dodatkowo od 1 do 100% jego wydobytych diamentów.

 

Każdy VIP zarejestrowany przez nas to dodatkowy poziom do otrzymywania Premii z tego planu marketingowego gdy np. mamy 5o poleconych osób ze statusem VIP to do 50 poziomów pod nami otrzymujemy prowizję w formie diamentów losowo od 1 do 100% wydobytych diamentów i tak w nieskończoność w dół, czyli mamy 1000 osób zapisanych z naszego polecenia  ze statusem VIP to mamy to z 1000 poziomów pod nami prowizję z wydobytych diamentów.

Edukacja – poznaj grę

Fabryka, Radar i zasięg mapy, Kopalnia i Transport  – wszystkie poziomy na poniższych grafikach

Fabryka More DIAMONDS
Radar Mapy - zasięg More diamonds
Kopalnia More DIAMONDS
Transport More Diamonds

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *