Wszystko to, co najlepsze

Na wypadanie włosów

Gdy włosy wypadają nam w nadmiarze to jest to Łysienie. W Większości jest to łysienie androgenowe, które spowodowane jest nadmiarem DHT związku, który niszczy mieszki włosowe

Pomocą przychodzi Palma Sabałowa ( Saw Palmetto ), która blokuje produkcję DHT

Ta mało znana roślina jest silnym inhibitorem 5-alfa reduktazy. Blokuje również przywiązanie testosteronu i DHT do komórek. Ekstrakt z palmy sabałowej zawiera fitosterole, kwasy tłuszczowe, trójglicerydy i polisacharydy. Dawka wymagana do zablokowania DHT wynosi około 1000 mg ekstraktu na dzień. Terapia powinna trwać około pół roku.

Palma Sabałowa jest składnikiem suplementów diety i produktów do pielęgnacji włosów.

Saw Palmetto

Saw Palmetto to naturalna roślina rosnąca w Ameryce Północnej, ekstrakt z owoców palmy sabałowej jest bogaty w tłuszcze (kwas laurynowy, kwas oleinowy, kwas mirystynowy, kwas palmitynowy), polisacharydy i fitosterole.

Co to jest palmetto

Saw Palmetto stosuje się w leczeniu zapalenia gruczołu krokowego u mężczyzn i cewki moczowej, a także w zapobieganiu powstawania DHT w wypadaniu włosów u mężczyzn

Wyciąg z owoców Saw Palmetto jest bogaty w tłuszcz (kwas laurynowy, kwas oleinowy, kwas mirystynowy, kwas palmitynowy), polisacharydy i ciało stałe Alkohol

Saw Palmetto tuż przy germinalnym zasada: Saw Palmetto leczenie wypadanie włosów jest poprzez blokowanie męskich hormonów i zapobiec DHT na mieszki włosowe w celu osiągnięcia zniszczenia.

Saw Palmetto Jednym z powodów udanego leczenia wypadania włosów Naturalna lipofilność Saw Palmetto. Oznacza to, że Saw Palmetto dobrze miesza się z maścią i jest dobrze wchłaniana przez skórę głowy, zapewniając w ten sposób lepsze wyniki. Saw Palmetto może również sprzyjać regeneracji mieszków włosowych, poprawiać jakość włosów oraz zmniejszać wrażliwość skóry głowy na podrażnienia i stres.

Rola Saw Palmetto

1. Regulowanie zmian hormonalnych w organizmie może hamować wydzielanie dihydroandrogenu, które stymuluje przerost prostaty i zasadniczo rozwiązuje problem przerostu prostaty.

2. Pomaga w utrzymaniu zdrowia prostaty, utrzymuje normalną objętość i funkcję prostaty i utrudnianie oddawanie moczu; zmniejsza problemy, takie jak nokturia, częste oddawanie moczu.

3. Pomaga zapobiegać i poprawiać zapalenie pęcherza moczowego, zapalenie cewki moczowej i zapalenie gruczołu krokowego.

4. Stosowany w połączeniu z ekstraktem z pestek dyni w celu zmniejszenia obrzęku prostaty i dostosowania funkcji cewki moczowej. Olej z pestek dyni zawiera aktywny składnik biokatalizatora zwany androgenem, który może wyeliminować początkowy obrzęk prostaty, wyregulować funkcje pęcherza i cewki moczowej oraz złagodzić objawy łagodnego przerostu prostaty.

5. Saw palmetto nie przeszkadza w diagnozowaniu wczesnego raka prostaty, podobnie jak leki stosowane w leczeniu przerostu prostaty, ani nie wywołuje skutków ubocznych, które powodują impotencję, takich jak lek Proscar

Wyciąg Saw Palmetto

Saw Palmetto może regulować zmiany hormonów w organizmie, może hamować wydzielanie dihydroandrogenów, które stymuluje przerost prostaty i zasadniczo rozwiązuje problem przerostu prostaty. Pomagają utrzymać zdrowie prostaty, utrzymują normalną objętość i funkcjonowanie prostaty, zapobiegają utracie oddawania moczu; zmniejszają nocne oddawanie moczu, częste oddawanie moczu, pilność i inne problemy, sprawiają, że mężczyźni są energiczni.

Ma również działanie terapeutyczne na wypadanie włosów u mężczyzn .Palma sabalowa (Pserenoa repens, Sabal serrulata)
fitosterole, alkohole alifatyczne, związki poliporenowe i flawonoidy
85-95% zawartość kwasów tłuszczowych i steroli

Właściwości farmakologiczne:

  •  terapia łagodnego rozrostu gruczołu krokowego
  •  hamuje 5-α reduktazę (konwersja testosteronu do dihydrotestosteronu)
  •  hamuje wiązanie DHT do receptorów androgenowych
  •  zahamowanie czynników wzrostowych
  •  blokada α1-receptorów adrenergicznych
  •  hamowanie mediatorów prozapalnych
  • Palma sabalowa (Pserenoa repens, Sabal serrulata)

Badania kliniczne:

 30 randomizowanych badań klinicznych
 mężczyźni z objawami łagodnego rozrostu gruczołu krokowego
 w 14 badaniach brak poprawy
 w porównaniu z placebo istotnie zmniejsza częstomocz nocny
(nie istotnie po zawężeniu grupy do badań o wyższej jakości i większej grupy
badanych osób)
 badanie randomizowane, podwójnie zaślepione, bez placebo  6 oraz 12 miesięcy
dawka 320 mg/d = 5 mg/d finasterydu = 0,4 mg/d tamsulozyny Zamówienie Saw Palmetto – palma sabałowa

Chętnie poznamy Twoje myśli

Odpowiedz

Blazar - znajdź to co dokładnie szukasz