O właścicielu Daniel Antoniów Blazar
Daniel Antoniów
O mnie

Jestem z zawodu: 🧑‍💻 informatykiem, inżynierem programowania stron www, dietetykiem kliniczym (nr dietetyka: 322001)🥦🍏💊 oraz 👨‍🎓 ekonomistą

Moje codzienne zadania obejmują zarządzanie stronami internetowymi oraz systemami Awarena, które dążą do ideału, wykorzystując Skalę Doskonałości Blazara ⚙️.

Poza tym, moją pasją jest 🔢 statystyka, strategiczne ruchy w szachach ♟️, radość z gry w piłkę nożną ⚽, siatkówkę 🏐 czy lekkoatletykę 🏃‍♂️. Uwielbiam także muzykę 🎶 i sport w ogóle 🏆. Kocham tworzyć rankingi i tabele 📊 oraz dążyć do doskonałości w każdym działaniu 🏅.

Ponadto, czerpię przyjemność z odkrywania różnorodności smaków produktów – zarówno tych naturalnych, jak i przetworzonych 🍏🍔, jednocześnie promując zdrowy styl życia 💪.

🎨✨ Moją główną pasją jest tworzenie oraz wybieraniem wyjątkowych rzeczy nr 1 za pomocą skali doskonałości Blazara, której jestem autorem 🚀 ( www.niebianski.pl )🌟 Wybieram to, co jest na pierwszym miejscu, inspirując się granicami ludzkiej możliwości. 🌈🌠 Dzielę się wzorcami doskonałości
( www.awarena.pl ), aby każdy mógł podążać w stronę perfekcji i osiągnąć to, co najlepsze! 💪🏆

Obserwuj mnie na:
Slide
Moje marki

Ludzie nie mają za mało czasu, lecz za mało dyscypliny aby ten czas wykorzystać.

trending_up
może tu pomóc

Skala ta pokazuje doskonałość dla każdego elementu we wszechświecie. Oparta jest o kryterium ważności kryteriów. Na jej podstawie tworzone są ranking, wybierany zwycięzca dla najlepszego elementu czy produktu (www.niebianski.pl oraz www.najlepszy.shop

Skala ta pokazuje doskonałość dla każdego elementu we wszechświecie. Oparta jest o kryterium ważności kryteriów. Na jej podstawie tworzone są rankingi i wybierany zwycięzca dla najlepszego elementu czy produktu (www.niebianski.pl

Systemy Awarena to pokazywanie wzoru dla realizacji okreslonego celu w postaci ciągu wg też określonej wg systemu rzeczy do zrobienia, które są potrzebne aby zrealizować swój cel w najlepszy sposób. Czyli mamy napisane co musimy robić krok po kroku. Często cykliczne zadania aż do skutku lub wiecznie np. ( oczyszczanie z pasożytów cykliczne, czy wymiana filtra oleju itd.)

Skale Awarena to podział dla różnych działów np. NSOD - niezbędne składniki odżywcze pokazuje np. jaki jest poziom odżywienia żywności, którą dostarczymy do organizmu.

Systemy Awarena to pokazywanie wzoru dla realizacji okreslonego celu w postaci ciągu wg też określonej wg systemu rzeczy do zrobienia, które są potrzebne aby zrealizować swój cel w najlepszy sposób. Czyli mamy napisane co musimy robić krok po kroku. Często cykliczne zadania aż do skutku lub wiecznie np. ( cykliczne oczyszczanie z pasożytów, czy wymiana filtra oleju itd.)

Skale Awarena to podział dla różnych działów np. NSOD - niezbędne składniki odżywcze pokazuje np. jaki jest poziom odżywienia żywności, którą dostarczymy do organizmu. Czyli możemy liczyć nasz aktualny poziom i sprawdzać jak blisko jest ideału

Marketplace - produkty i usługi z branży zdrowia. Możemy sprzedawać na platformie www.tabelazdrowia.pl

Marketplace - produkty i usługi z branży zdrowia. Możemy sprzedawać na platformie na stronie: www.tabelazdrowia.pl

previous arrow
next arrow

Moje strony internetowe:

Nazwa strony internetowejlink do stronyO czym jest strona?
Komory normobaryczne ⚡️🌬️www.normo.pl/Normo.pl 🌐💨 to strona zawierająca informacje na temat komory normobarycznej, oferowanej przez naszą firmę, która może być również alternatywą dla mieszkania, zapewniając odpowiednią atmosferę dla poprawy zdrowia i samopoczucia.
Rewolucyjne systemy AWARENA 🚀🎯, które pomagają nam optymalnie osiągnąć wiele celów, zapewniając najlepsze rezultaty.www.awarena.plRewolucyjne systemy AWARENA 🚀🎯, które pomagają nam optymalnie osiągnąć wiele celów, zapewniając najlepsze rezultaty.
Najlepsze produkty na świecie w jednym miejscu 🌍🥇💎www.najlepszy.shopStrona, gdzie znajdziesz tylko najwyższej jakości produkty i usługi - same pierwsze miejsca! 🥇🌟🏆
Marketplace z produktami 🛍️💊 i usługami 🏥⚕️ dla zdrowia oraz katalog produktów 📒🔍 w jednym.www.tabelazdrowia.plTabelazdrowia.pl 🌐💊 to specjalistyczny marketplace z branży zdrowia, który umożliwia sprzedaż produktów i usług bezpośrednio na stronie 🛍️🏥, a także funkcjonuje jako katalog produktów 📒🔍, gdzie produkty są połączone z linkami kierującymi do sklepów zewnętrznych.
Sklep wielobranżowy online 🌐🛍️🛒www.sklep.blazar.plSklep wielobranżowy online 🌐🛍️🛒 oferujący produkty z wielu branż, a także świetne diety 🍎🥦 oraz systemy profilaktyczne 🏥💪.
Strona firmy Daniel Antoniów Blazar 🏢🌐www.blazar.plStrona zawiera informacje o firmie Daniel Antoniów Blazar 🏢📄🌐
Wszystko to, co najlepsze ✨🌟👌www.niebianski.plStrona, gdzie znajdziesz tylko najwyższej jakości produkty i usługi - same pierwsze miejsca! 🥇🌟🏆
Tabele i rankingi 📈🔝 - informacje w innowacyjnym wydaniu 💡🎉www.tabele.topTabele.top 🌐🔝 - unikalna strona internetowa, która specjalizuje się w prezentowaniu rankingów 📈 i informacji 📚 w przystępnej i łatwo zrozumiałej formie tabel 📊, ułatwiając użytkownikom porównywanie danych i szybkie zdobywanie wiedzy 💡.
Baza kompletnej wiedzy PREMIUM na każdy temat 📚💡 oraz katalog produktów i MEGAMARKET z najlepszymi produktami także na świecie 🛍️📖 www.all.plAll.pl 🌐🔍 to wszechstronna strona internetowa, która łączy w sobie pełne spektrum informacji 📚💡 na praktycznie każdy temat, a także katalog produktów 🛍️ z linkami do zakupu, zapewniając jedno miejsce, gdzie użytkownicy mogą poszerzać swoją wiedzę i dokonywać wygodnych zakupów online 🖥️💳.