Odradzamy hyipy – to nie zarabianie

 
w 2010-2012 r inwestując w tego typu firmy straciłem pieniądze w BB + ok 2000 $ w B5 i ok 1200$ w R5/ R7, a także w RICI, Just Been Paid. Profit Clicing,
Jedna firma zniknęła po roku, inna po 3 miesiącach. Od tamtego czasu pojawiły się setki firm, które dalej szukają naiwnych ludzi.
Tego typu firmy opierają swój zysk na wpłatach od ludzi a nie na rynku reklamy, który jest tylko małą częścią.. Sporo ludzi w to inwestuje na świecie, bo osoby, które różnymi technikami przekonują do inwestycji w tego typu firmy są skuteczni pokazując dowody wypłat, itd.. Otóż, jak to ktoś szczerze określił na Youtube, „są to po prostu oszustwa”.
Zarobek bazuje na wpłatach ludzi, który jest sporo, gdyż ci co są na początku otwarcie firmy zarabiają czasem i potem mają entuzjazm w przekonywaniu innych.
Są to firmy chwilowe, ponieważ są oparte na zarabianiu na wpłatach ludzi a nie na obrocie z produktów/usług
 
To, że ktoś tam zarabia wynika z tego ,że na początku firmy, gdy dołączy i firma przetrwa np. 9 miesięcy to zdarzy się że zarobi, ponieważ dołaczy sporo ludzi, których wpłaty pozwolą tej osobie zarobić. Im dłużej firm trwa tym więcej ludzi straci pieniądze, ponieważ na końcu dołączy jeszcze więcej ludzi
 
!!!!::::::Polecam skupić się na realizowaniu swoich pomysłów związanych najlepiej ze swoimi zainteresowaniami.::::::::
 
Dlaczego tego typu firmy nadal istnieją, bo ludzie szukają szybkiego zysku ryzykując głupio pieniądze i są przekonywani przez znajomych, którym się udało zarobić przez zaproszenie znajomych na starcie firmy, choć i tak pewnie stracą w kolejnych tego typu firmach pieniądze. Hyipy to najlepszy sposób na zmarnowanie pieniędzy, czasu i często zdrowia. Sam mam znajomych, którzy nabrali kredytów na tego typu firmy jak Traffic Monson.

Polecamy biznes MLM oparty na rekomendacjach innym

1 odpowiedź

  1. Piotr pisze:

    Hyipyow nie polecam nikomu. Przejechałem się i nie mało mnie to kosztowało swego czasu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *