Plan Marketingowy i zarabianie z firmą

Jak się chronić przed 5G

Plan MLM zarabiania z firmą Pozitron Plus GLOBAL

Głównym motywem długoterminowych inwestycji w opracowanie wielofunkcyjnego produktu ochronnego był szybki wzrost statystyk dotyczących rozwoju chorób nowotworowych i autoimmunologicznych u młodych ludzi, zwłaszcza profilaktyki nowotworów u dzieci i młodzieży, związanych z rozwojem wykorzystanie technologii bezprzewodowych – telefony komórkowe, komputery, tablety, konsole do gier, technologie bezprzewodowe i cyfrowe

Naszą misją jest pomoc w ochronie zdrowia ludzkiego w czasach szybkiego rozwoju nowoczesnych technologii. Pomóż znacznie zmniejszyć wpływ największych złodziei ludzkiej energii z naszego bezpośredniego środowiska pracy i życia, poprzez ukierunkowaną naturalną stymulację podniesienia przepływu energii przez organizm człowieka, dzięki zaprogramowanym częstotliwościom fizjologicznym.

Tak ukierunkowane oddziaływanie może znacząco zwiększyć funkcjonalność obronną organizmu, uspokoić autonomiczny układ nerwowy, zmniejszyć wpływ codziennego stresu i napięcia na organizm, a tym samym umożliwić ogromnej liczbie ludzi na całym świecie BARDZO BEZPIECZNIEJSZE korzystanie z nowoczesnych technologii.

Staramy się działać edukacyjnie i argumentacyjnie na rzecz szerzenia wiedzy o ELEKTRO – SMOGU, nowym typie zanieczyszczenia naszej przestrzeni życiowej i pracy, który dotknął wszystkie rozwinięte kraje na całym świecie. Naukowcy twierdzą, że dziś dosłownie KĄPIĘ SIĘ W MORZU PROMIENIOWANIA ELEKTROMAGNETYCZNEGO.

Są to niewidzialne częstotliwości elektromagnetyczne, które są obecne wszędzie wokół nas, które przechodzą przez ludzkie ciało, powodują reakcję naszych mechanizmów obronnych, a tym samym potęgują wyczerpywanie się naszej energii wewnętrznej.

 Dziś zarówno zawody medyczne, jak i naukowe ostrzegają publicznie, że zauważono rozwój zupełnie nowej grupy zaburzeń zdrowia zwanej ELEKTRO – STRES, dlatego w pewnym okresie czasu może dojść do wielu poważnych lub drobnych zaburzeń zdrowotnych we wszystkich grupach wiekowych. pojawić się.

Nasza firma Pozitron Plus Global

Podstawową misją naszej pracy jest poszerzanie świadomości w zakresie profilaktycznej ochrony zdrowia dzieci i dorosłych przed coraz bardziej niebezpiecznymi skutkami promieniowania elektromagnetycznego i geopatogennego.

Naszą misją jest pomoc w ochronie zdrowia ludzkiego w czasach szybkiego rozwoju nowoczesnych technologii.

Pomóż znacznie zmniejszyć wpływ największych złodziei ludzkiej energii z naszego bezpośredniego środowiska pracy i życia, poprzez ukierunkowaną naturalną stymulację podniesienia przepływu energii przez organizm człowieka, dzięki zaprogramowanym częstotliwościom fizjologicznym.

Tak ukierunkowane oddziaływanie może znacząco zwiększyć funkcjonalność obronną organizmu, uspokoić autonomiczny układ nerwowy, zmniejszyć wpływ codziennego stresu i napięcia na organizm, a tym samym umożliwić ogromnej liczbie ludzi na całym świecie BARDZO BEZPIECZNIEJSZE korzystanie z nowoczesnych technologii.

Prezentacja Planu MLM w pliku PDF

Dołącz do Pozitron Plus i zamawiaj produkty

Pozitron plus global plan marketingowy

Produkty Pozitron Plus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *