Prezentacja Pozitron Plus – chroń się przed smogiem elektromagnetycznym

Jak się chronić przed 5G

Świat szybko się zmienia. Rewolucja technologiczna z produkcją nowoczesnej techniki urządzenia i technologie bezprzewodowe rozwijają się szybko, znacznie szybciej niż ewolucyjne możliwości organizm ludzki przystosuje się do nowych zmian. Naukowcy i lekarze są coraz bardziej skłonni założyć, że ELEKTRO-STRES stał się jednym z poważnych czynników powodujących szereg chorób zaburzenia.

 

Dlatego dziś, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, istnieje wielka potrzeba opracowywania innowacyjnych, nowych produkty równolegle, które pomagają chronić ludzki organizm przed agresywnym działaniem nienaturalnych częstotliwości miasta, które nas otaczają.

Ku naszej wielkiej dumie POZITRON PLUS jest zdecydowanie jednym z najbardziej wydajnych, produkty wielofunkcyjne w tej kategorii.

Firma dystrybuuje swoje produkty poprzez system marketingowy MLM. Dlatego też z firmą mogą współpracować też prywatne osoby.

 

Podstawową misją naszej pracy jest poszerzanie świadomości w zakresie profilaktycznej ochrony zdrowia dzieci i dorosłych, przed coraz bardziej niebezpiecznymi skutkami promieniowania elektromagnetycznego i geopatogennego …

 

Firma Działa od 20 lat.

Pozitron plus global jest od marca tego roku ( 2020 r ) i prowadzi je Medi Spa z Chorwacji.

Siedziba firmy: Centrala:
MEDI SPA doo
Vlado Gotovac 21
10 000 Zagrzeb-Susedgrad
Chorwacja Plan marketingowy Pozitron Plus Dołącz do Pozitron Plus Global Prezentacja Pozitron Plus w PDF Zobacz produkty

Chętnie poznamy Twoje myśli

Odpowiedz

Blazar - znajdź to co dokładnie szukasz