Po prostu zacznij skutecznie promować produkty i zarabiać..

 

Program partnerski DoAffiliate.NET został powołany do życia przez Innovative E-Business Technologies (iet.lv). Wykorzystując bogatą wiedzę i duże doświadczenie, zespół specjalistów w dziedzinie programowania stworzył od podstaw system, który w sprawny i niezawodny sposób wspiera biznes reklamodawców i wydawców stron WWW.

Misją, jaka przyświeca nam w codziennej pracy nad dostosowywaniem platformy do nowych wymagań i oczekiwań, jest udostępnienie przyjaznego narzędzia internetowego, które pozwoli w efektywny sposób pomnażać Twoje zyski. Bez względu na to, czy szukasz idealnego miejsca na promocję w sieci, czy chcesz zarobić na wyświetlaniu reklam w swojej witrynie, jesteśmy po to, byś mógł skutecznie realizować Twoje cele.

Jesteśmy grupą specjalistów, których głównym zadaniem jest dostarczanie rozwiązań generujących realne zyski. Zarządzając projektem DoAffiliate.NET w Polsce, staramy się objąć opieką wszystkich, którzy dostrzegają korzyści związane ze współpracą z nami.

 

Program partnerski daje możliwość uzyskania dodatkowych dochodów bez ryzyka. Jeśli posiadasz portal internetowy, stronę domową lub jakąkolwiek inną stronę internetową, na której można umieścić dodatkowe pole reklamowe, zrób to i zacznij zarabiać już dzisiaj. Masz nieograniczone możliwości zysku!

DoAffiliate to system marketingowy, który oferuje Ci reklamowanie produktu lub usług, za co możesz otrzymać odpowiednią opłatę. System śledzi określoną transakcję, która przeprowadzona została z Twojej strony domowej lub strony internetowej, na której umieściłeś reklamę.

Odnotujemy wszystkich przyciągniętych klientów, a Ty zarobisz pieniądze.

W tym programie partnerskim są 3 rodzaje użytkowników:

  • Reklamobiorca – reklamobiorca może rozpocząć reklamowanie usług lub produktów, wybierając odpowiednie przedsiębiorstwo według własnego uznania, otrzymać materiały reklamowe, zapełnić własne pola reklamowe i zarobić pieniądze;
  • Reklamodawca – osoba prawna, która chce reklamować swój produkt lub usługę;
  • DoAffiliate.NET– platforma programu partnerskiego, która daje Reklamodawcom możliwość reklamowania własnych produktów/usług, a Reklamobiorcom umożliwia umieszczenie reklamy i otrzymywanie za to regularnej opłaty.

Aby zacząć zarabiać, Ty, jako reklamobiorca, musisz się zarejestrować w programie partnerskim Doaffiliate.net  i upewnić się, że na Twojej stronie internetowej jest miejsce, w którym można umieścić reklamę.

Formy reklam mogą być różne, np. banery reklamowe, linki tekstowe lub artykuły reklamowe, itp.

Po dokonaniu rejestracji będziesz mógł wybrać i otrzymać materiały reklamowe do umieszczenia na swojej stronie internetowej. W systemie Doaffiliate.net będziesz mógł śledzić codzienne transakcje oraz analizować efektywność reklamy.

doaffiliate.net

Aby dołączyć do programu partnerskiego i zacząć zarabiać kliknij w poniższy przycisk:

[button link=”https://pl.doaffiliate.net?utm_source=doaff&utm_medium=sponsor&utm_content=banner2131&utm_campaign=sponsor&d_aid=freedom&d_bid=2131″ type=”big” newwindow=”yes”] Rejestracja w DoAffiliate[/button]

Program partnerski DoAffilate pozwoli ci zarabiać bez ograniczeń !

JUST DO IT ..

Polecaj produkty i dostawaj prowizje

 

Zarobki z DoAffilate są nieograniczone, czyli możemy zarabiać np 20 000 zł miesięcznie dzięki polecaniu produktów i odpowiedniej skuteczności np. :

 

[box] Polecamy pożyczki na dowód codziennie ludziom, które mogą być nimi zainteresowane i jeśli nasza skuteczność wynosi 10 osób dziennie to mamy tym samym ok 400-700 zł dziennie, czy to mało ? Jeśli tak to zacznijmy prowadzić bloga pozycjonować go na te produkty finansowe , aby ludzie prosto z wyszukiwarek trafiały na nasze strony, a potem z naszych linków polecających brali np. te pożyczki. .[/box]
[box] Jeśli ktoś nie zarabiania to brak mu wyobraźni  ’ Daniel Antoniów[/box]