Programy partnerskie

Programy partnerskie

 zarabiaj na programach partnerskich

 

[box type=”bio”] Program partnerski (PP) – narzędzie internetowego marketingu[1]. Jest to skrypt sprężony z bazą zamówień sklepu internetowego. W programie tym organizatorem jest sklep online, oferujący produkty lub usługi – zaś uczestnikami są osoby fizyczne lub firmy dysponujące własną stroną WWW. Partner po przystąpieniu do programu umieszcza na swojej stronie materiały dostarczone mu przez organizatora – w zamian za to otrzymuje prowizję za każdy udział w transakcji, która rozpoczęła się na jego stronie.[/box]

Dołaczając do programu partnerskiego otrzymujemy własne materiały promocyjne np. linki lub bannery.

Po kliknięciu w link lub banner dana osoba zostaje przeniesiona na stronę produktu, który sprzedajemy w ramach danego programu partnerskiego.  Jeśli klient zakupi produkt otrzymamy za to prowizje.

Najlepszym sposobem na zarabianie w programach partnerskich jest posiadanie własnej strony www i  listy adresowej.

Poniżej banner do kursu jak można zrobić stronę krok po kroku:

 


Przykładem programu partnerskiego jest księgarnia internetowa: Selkar

[button link=”http://selkar.pl/aff/grupatf/” color=”pink” newwindow=”yes”] Więcej o księgarni selkar[/button]

Złotym programem partnerskim w Polsce jest program „Złote myśli”

Jest to również księgarnia internetowa oferująca prowizje za sprzedaż książek lub ebok. 

Promuj Złoty Program Partnerski i zarabiaj na prowizji z 2. poziomu – czyli prowizja od zarobków Partnerów, którzy przystąpili do Złotego Programu z Twojego polecenia.

Wystarczy, że użytkownik mający zapisane ciasteczko pochodzące z Twojego linku partnerskiego (użytkownik, który przejdzie na stronę Złotych Myśli przez Twój link partnerski) przystąpi do Złotego Programu Partnerskiego, wówczas już zawsze dostaniesz 10% prowizji tego partnera. Im więcej partnerów zostało zarejestrowanych z Twojego linku partnerskiego i im prężniej działają, tym większe prowizje dostajesz.

Możesz promować bezpośrednio Złoty Program Partnerski za pomocą swojego linku partnerskiego, kierującego na stronę Programu:

 

Link partnerski do ZPP: http://pp.zlotemysli.pl/24hmoney,ZPP/

 

[button link=”kod-programow-partnerskich.interkursy.pl/p/22296/” type=”big” color=”red” newwindow=”yes”] Kod do programów partnerskich, czyli jak zarabiać po kilka tys na m-c[/button]

Blazar - znajdź to co dokładnie szukasz