teczowy brylant system mlm

Tęcza po burzy zapowiada nam piękną słoneczną pogodę, to znak, który mówi nam, że coś się skoczyło i coś zaczyna. Gdy stajemy się tęczowym brylantem oznacza to, że nasz okres pracy w dążeniu za naszymi marzeniami się daje nam wymarzone rezultaty, które zaczynają pozwalać nam spełniać nasze marzenia. Gdy już kąpiemy się w słońcu nad brzegiem morza czujemy  wolność czasową, finansową i zdrowotną żyjąc bez stresu i ciesząc się „słoneczną” Witaminą  D 🙂 System ten dotyczy pracy w MLM i budowania struktury sieci dystrybucji wg pewnych zasad. Jest to trochę zmieniony system Don Failla

1 Wybieramy swoją firmę MLM, która odpowiada naszym zainteresowaniom oraz podczas wyboru firmy MLM polecam sprawdzić takie informacje jak:

 • Czas na rynku ( świadczy o tym czy firma już jest w stanie się na mi utrzymać)
 • Zarząd ( właściciele firmy decydują o działaniach i kierunkach rozwoju firmy dlatego patrzmy czy nie kombinują też ze składem np. produktów w celu zwiększenia zysków, bo wiadomo np. Aspartam jest tańszy niż cukier, itd)
 • Plan MLM ( ma służyć ludziom, ma być bezpieczny  [ legalny ] i niezmieniany i dawać zarobić duże pieniądze)
 • Produkty ( wysokiej jakości )
 • Nagrody ( dodatkowe motywacje dla pracowników aby mogli osiągać coraz wyższe poziomy w firmie ) i otrzymywać dodatkowo nagrody od firmy jak samochód, wakacje, wyższe prowizje, itd
 • Konkurencyjność ( Czy jest dużo firm, które mają podobne produkty i można po prostu kupić coś podobnego u konkurencji, tu patrzymy się na patenty i unikalność produktów, czyli produkty których nie kupimy nigdzie indziej jak w naszej firmie )
 • Zapotrzebowanie ( oceniamy ile osób potrzebuje nasze produkty )

Jeśli szukasz reklamy firmy MLM  lub firmy MLM do współpracy to zapraszamy na stronę z listą wszystkich firm MLM

2. Szukamy 5 osób z którymi będziemy budować ten biznes. Po zarejestrowaniu ich pomagamy im znaleźć po 5 osób i uczymy ich tego samego. Oferujemy ludziom biznes i okazyjnie produkty jak kogoś nie interesuje biznes.

3. MOTYWACJA I ZAPAŁ

Zapał tu określiliśmy w stopniach temperatury w zależności od tego na którym poziomie jest dana osoba w naszej strukturze. Współpracujemy z całą strukturą w głąb aż do momentu gdy temperatura na 3 poziomach przekracza 5505º czyli temperaturę, która posiada na swojej powierzchni SŁOŃCE. Nowe osoby sponsorujemy bezpośrednio ze swojego linku tylko jeśli nie mamy 5 osób, które miały po 5 aktywnych osób w poprzednim miesiącu kalendarzowym.

Gdy zapał przekroczy 5505º szukamy kolejnych osob do firmy, które zapisujemy wg kryterium tęczowego Poniżej tabelka – jak liczymy ile stopni zapału ma nasza struktura: Zapał rośnie gdy rośnie liczba osób w naszej strukturze. Nie zajmujmy się osobami, które nie mają zapału do pracy ponieważ my nic na tym nie zyskamy a osoba nie zwiększy naszego zapału a jedynie obniżyć może, ponieważ w tym samym czasie możemy zająć się osobą w naszej strukturze, która ma zapał i chęci do rozwijania swojego biznesu i aktywnie działa.

To czy ktoś zapisując się do firmy ma zapał i pracuje aby rozwijać strukturę widać już po 1-2 miesiącach od momentu dołączenia do firmy.

3 poziomy i stopnie zapału

My1×0
osoby na 1 poziomie ( 5 )5×1
osoby na 2 poziomie ( 25 )20º500º25*20
osoby na 3 poziomie (125 )40º5 000º125*40

Kryteria zapisu kolejnych osób do struktury

tęczowy brylant

Kryterium tęczowe budowania zapału

Gdy mamy 5 osób, które mają już po 5 osób swoich to wtedy nie szukamy kolejnych osób Skupiamy się na współpracy z tymi pięcioma osobami, aż będziemy ” Tęczowym Brylantem”. Gdy w poprzednim miesiącu nie  wszystkie z tych 5 osób mają po 5 aktywnych  to kolejną osobę sponsorujemy bezpośrednio. 

Następnie: kolejną osobę  to zapisujemy kolejno wg tego kryterium:

 1. Osoba, która ma 4 osoby aktywne.
 2. Osoba, która ma 3 osoby aktywne.
 3. Osoba, która ma 2 osoby aktywne.
 4. Osoba, która ma 1 osoby aktywne.
 5. Osoba, która ma 0 osób aktywnych.

Gdy jest więcej osób np. mających 4 osoby aktywne to wtedy liczy się krótszy czas od rejestracji w firmie Gdy temperatura zapału przekroczy  w naszej strukturze 14 mln º ( temperatura słońca w jego wnętrzu) to nie szukamy już nowych ludzi do biznesu tylko pracujemy sobie z tymi co zasponsorowaliśmy. Nowe jak się pojawią i będą chcieli dołączyć  do biznesu to  możemy zapisywać osobie, która  naszej strukturze aktywnie działa a np. nie ma jeszcze 5 aktywnych osób ( wg Kryterium tęczowe  ), bo to pozwoli nam dać więcej zapału tej osobie i ta osoba zajmie się współpracą z naszą nową osobą, dzięki czemu oszczędzimy czas, który nie musimy przeznaczać non stop na tę osobę, czyli zyskujemy podwójnie.

7 poziomów i stopnie zapału

osoby na 1 poziomie55×1
osoby na 2 poziomie20º50025*20
osoby na 3 poziomie40º5000125*40
osoby na 4 poziomie80º50000625*80
osoby na 5 poziomie160º5000003125*160
osoby na 6 poziomie320º500000015625*320
osoby na 7 poziomie640º5000000078125*640

Wolność i niezależność finansowa

Gdy nasza struktura osiągnie 5 505º zapału ( temperatura słońca na powierzchni ) stajemy się Tęczowym Brylantem i stajemy się niezależni finansowo Gdy nasza struktura osiągnie 14 000 000º zapału ( temperatura  wewnątrz słońca ) stajemy się Słonecznym Brylantem stajemy się wolni  finansowo.

pierscionek_z_cytrynem

Nie ważne czy zrobimy to z prędkością światła. Ważne, że mamy konkretny , jasny i precyzyjny cel niczym wiązka laserowa skierowana na określony punkt, punkt który jest naszym często naszym marzeniem, do którego realizacji zmierzamy każdego dnia, a nasze silne pragnienie pokonuje wszelkie przeszkody. Nigdy się nie poddajemy. Wiemy gdzie idziemy dlatego tam dojdziemy. Osoby, które nie mają celu nigdy nie dojdą tam gdzie by chcieli ponieważ nie wyrażają prośby do wszechświata co chcieliby otrzymać więc nie dają sobie szansy czyli Cel + działanie ( wytrwałość ,zapał, wiara,wizualizacje, wyobraźnia, miłość , radość, pragnienie ) pozwolą nam je zrealizować = rezultaty ( realizacje celów i marzeń )

W Skrócie budowanie sieci z systemem  Tęczowy Brylant”: Sponsorujemy bezpośrednio osoby aż do momentu, gdy mamy już 5 osób i te 5 osób mają po 5 osób aktywnych w poprzednim miesiącu. Następnie współpracujemy z tymi 5 osobami  aż do momentu gdy staniemy się 'tęczowym brylantem”. Gdy się nim staniemy to szukamy kolejnych ludzi zainteresowanych biznesem albo produktami i zapisujemy ich wg „tęczowego kryterium’ aż staniemy się „słonecznym brylantem”. Gdy jesteśmy „słonecznym brylantem’ skupiamy się na współpracy z 5 osobami aktywnymi, które bezpośrednio zasponsorowaliśmy, oczywiście jesli mamy bezpośrednio np. 10 aktywnych osób to współpracujemy z 10 osobami. nie musimy szukać już kolejnych osób jednakże możemy i zapisywać wg 'tęczowego kryterium”

tu i teraz