Wszystko to, co najlepsze

WELLU zabrania promowania przez strony internetowe

Art. ma na celu uświadomienie osób zainteresowanych współpracą z WELLU, aby nie było sytuacji, że napracowali się nad stroną o Wellu a potem firma do nich napisała, aby usunęli stronę w piśmie przedsądowym..

Ponieważ firma takie pismo wysłała do dystrybutora, który prowadził taką stronę w celu natychmiastowego usunięcia strony o Wellu jako przedsądowne wezwanie to chcemy ostrzec osoby, które w ten sposób promują produkty MLM.

Gdyż cała praca może pójść na marne i narażają się na konsekwencje prawne.

Wybierajmy firmy, które pasują nam świadomie. Gdy jesteśmy informatykami i promowanie produktów MLM prowadzimy przez strony internetowe to współpraca z tą firmą w ten sposób odpada.

 

Polecam zwracać uwagę też na zakaz sponsorowania krzyżowego, czyli będąc w jednej firmie MLM nie możemy proponować osobom zapisanych do niej innej firmy, która ma produkty z tej samej branży. 

W taki sposób utraciły dystrybutorzy z branży MLM swój dochód nawet ponad 200 000 zł rocznie. 

Utraciły ponieważ właściciel firmy wyrzucił ich z firmy z powodu tego, że zapisały osoby będące w jego firmie także do innej firmy lub polecały produkty konkurencyjne osobom zapisanych w firmie.

Niewolnicy w MLM to osoby, które nie mogą polecać znajomym, rodzinie różnych produktów tylko dlatego, że pracują w jednej branży z produktami, które kupują i chcą polecić. Dlatego na taki zapis polecam uważać w regulaminach firm MLM.
Zapraszamy zobaczyć też listę firm MLM osób, które działają w Polsce. Można też mieć na niej reklamę
Lista firm MLM

Chętnie poznamy Twoje myśli

Odpowiedz

Blazar - znajdź to co dokładnie szukasz