Zapisz paru znajomych do firmy i zarabiaj pasywnie bez ograniczeń

tu i teraz

Zarabiaj pasywnie na potrzebach codziennych ludzi.

Firma ASEA Global umożliwia też zarobek z globalnej sieci. Oferuje obecnie produkty, które są unikalne w skali świata. Firma ma wiele patentów na produkcję ASEA, które zawiera Molekuły Sygnalizujące REDOKS. Jest to jedyna firma na świecie, które udało się uzyskać Molekuły Sygnalizujące REDOKS, które są możliwe do spożycia w wodzie. 

MSR są to związki endogennne, których produkcja spada po 12 tym rokiem życia ok. 1 % rocznie. Odpowiadają za komunikację w organizmie czyli dzięki nim np.: Organizm wie co ma robić z danym składnikiem odżywczym, a by dostarczyć go tam, gdzie jest najbardziej potrzebny.

Wyobraźmy sobie teraz, że mamy o 50% za mało tych Molekuł SR i jak nasz organizm działa gdy mamy ich za mało :(.

Prezentacja firmy ASEA

Zastanawiałeś się pewnie  kiedyś jak zarabiać duże pieniądze i mieć przy tym czas. Nie myśleć podczas niedzielnej imprezy o poniedziałku, mieć ZAWSZE CZAS DLA SWOICH DZIECI ?

  1. Dlatego niektórzy jeżdżą autem za 50 000 zł a ty bierzesz pożyczkę na kilkunastoleni samochód za 5000 zł. Powiem ci o tym za chwilę, coś co może zmienić twoje życie.
  2. Jak to jest, że przyjeżdza do Polski człowiek z Turcji , stawia kebaba i zarabia na tym 1000 zł dziennie, a przecież z danej okolicy mieszka wielu ludzi, których stać na otwarcie „kebaba”.
  3. Dlaczego twój znajomy podchodzi na imprezie do obcych kobiet i często dostaje od nich nr tel lub inny kontakt, a ty nie jesteś w stanie podejść do żadnej obcej kobiety? 🙂
  4. Dlaczego ty nie zarabiasz ponad 10 000 zł lecz ciągle ok 500-1000 zł miesięcznie pracując w MLM ?
  5. Dlaczego nie chce ci się wstawać rano i budząc się wstajesz  np. po 2  godzinach.
  6. Dlaczego nie spełniasz swoich marzeń

At 1. Ponieważ prawdopodobnie pracujesz na etacie i nie wziąłeś kredytu albo zarabiasz za mało aby go sobie kupić. Rozwiązaniem jest praca tam, gdzie możesz zarabiać znacznie więcej niż na etacie. Jeśli więcej pracujesz i zarabiasz po 2-3 tys. zl to zastanów się czy nie warto zastanowić się nad zmianą pracy lub pracą dodatkową

At2 . Bo Turek w tym przykładzie jest pewny siebie, odważny, wierzy w sukces, ma pomysł i ma pasję do robienia tego ! . A osoby z okolicy, które stać na też założenie biznesu i szukają pomysłu nie wierzyli w to, że mogą odnieść sukces w danej branży, nie pomyśleli o tym, że w danym miejscu może stać kebab generujący po 200-900 zł dziennie. Turek mimo konkurencji zarabia dobrze, bo też robi np. inne kebaby, czyli wyróżnia się z konkurencji, dlatego z konkurencją wygrywa często wartość dodana dla produktów lub podobne produkty ale nie takie same :). Nazwa firmy czy szyld też może bardziej przyciągać

At 3. Bo jest pewny siebie, nie boi się odrzuceń. Wie, że nie ma nic do stracenia, uczy się rozmawiać z ludźmi albo ma już swoje sposoby. Ma poczucie własnej wartości i wie, że poznając nowe osoby osoby daje im szanse poznania siebie i albo one się zainteresują albo nie. Gdy mamy niskie poczucie własnej wartości, boimy się oraz martwimy się co będzie jeśli ona da nam kosza albo nas wyśmieje.
Po prostu zmieńmy sposób myślenia na taki: Co mam do stracenia skoro nie mam nic, co  się stanie jeśli da mi kosza ?, jestem świetną osobą i nie ma na mnie wpływu reakcja innych ludzi i osobom, które chcę poznać daję szanse poznania kogoś wartościowego, czyli samego siebie. Uśmiech się zawsze nie pozwól aby ktoś odebrał ci marzenia, aby ktoś sprawiał, że się źle czujesz. Po prostu posłuchaj kogoś, pomyśl nad tym chwilę, wyciąg jakieś wnioski z tego i tyle.. Jeśli 10 kobiet powie ci nie to nie poddawaj się i zastanów się co jest nie tak. Jak to mówił A. Einstein.” Szaleństwem jest robić to samo i oczekiwać innych rezultatów”

At 4. Ponieważ masz klientów, którzy kupują produkty a potem przestają, potem masz nowych i i też tak kupują ich liczba waha się w tym samym miejscu. Pomyśl o tym jak sprawić aby liczba klientów wzrosła np 10 razy, a co za tym idzie będziesz zarabiał 10 razy więcej miesięcznie. Jeśli chodzi o stronę www to zazwyczaj to zależy od wyświetleń danej strony. Dlatego najlepiej pracować z pewną grupą, wspierać i ich motywować i oni też zaproszą swoje 5 osób.

MLM to nie sprzedaż to relacje, to styl życia, to budowanie sieci dystrybucji. Polecam skorzystać z mojego systemu do pracy w MLM o nazwie Pasywny brylant MLM

At 5. Bo nie masz motywacji , bo wstajesz do pracy, której nie lubisz. Jeśli ktoś ma cel to wstaje rano bo chce go jak najszybciej osiągnąć bo droga do jego realizacji sprawia mu przyjemność, bo wstaje o 9 tej i jest zły ,że 2 godziny już mu poszło z takiego pięknego dnia i ile mógł dziś zrobić aby zrealizować część planu realizacji marzeń. Osoby, które robią to co kochają wstają natychmiastowo, bo wiedzą, że zaraz będą mogli poczuć szczęście w realizacji swojej pasji.

At 6. Bo utkwiłeś w jakiś przekonaniach typu: praca na etacie pozwoli mi zrealizować marzenia. Prawda jest taka ,że jeśli zarabiasz po 2000 zł i przez kolejne 40 lat będziesz tyle zarabiał to nie będziesz miał czasu ani środków na marzenia tylko pieniądze na przeżycie. System, który pozwala zarabiać tylko aby przeżyć jest wg mnie niewolniczy, bo nie mamy ani czasu, ani zdrowia ani też środków aby realizować swoje marzenia. Robienie tego czego nie lubi a jedynie z powodu pieniędzy sprawia, że codziennie się zabijamy poprzez złe samopoczucie, stres, bo stres zakwasza nasze ciało, czyli prowadzi do szybszego obumierania komórek i chorób, ponieważ jak mamy zakwaszony organizm, nasze krwinki tworzą sterty, a co za tym idzie, część krwi nie krąży, czyli nie transportuje tlenu a co za tym idzie energii do komórek i mamy jej mniej, a przyczyną w tym przypadku jest robienie tego co nie lubimy, ew. strach przed utratą pracy, a co za tym idzie źródła jedynego dochodu. Dlatego pracuj na swój spokój, stwórz swoją rezerwę finansową. Jak stracisz pracę będziesz mógł przeżyć bez pracy nawet wiele lat :). Tu mój sposób na to jak powinno się budować własną rezerwę finansową. 

Musisz być głodny życia. Codziennie robić wszystko co tylko się da. Pragnąć tego niczym powietrza do oddychania,m gdy nam brakuje tchu. A jeśli masz miłość spraw aby nie była chwilą, zrób wszystko co tylko się da abyś mógł być szczęśliwy a możesz być szczęśliwy tylko jeśli twoja „miłość” jest szczęśliwa. Gdy masz ogromne pragnienie i determinację to nic nie jest w stanie cię powstrzymać. Z praktyki wiem, że tacy ludzie wyszli długów nawet 2 mln zł. Wiara w siebie to wewnętrzna siła, która sprawia, że ograniczenia nie istnieją i są tylko w naszej głowie. I jeśli masz wymówki to wiesz, że czas i tak upłynie, a za najlepsze rzeczy płaci się zaangażowaniem i wysiłkiem.

Może znasz uczucie, gdy osiągnąłeś sukces w czymś co nie było łatwe i jak się czułeś czy już to osiągnąłeś. To właśnie jest ukoronowaniem naszej pracy, aby móc dawać coś światu od siebie, bo to jedyny sposób na realizację marzeń. Mając poczucie własnej wartości jesteś w stanie kochać innych bo dając im siebie dajesz coś w twojej ocenie wartościowego, bo kochasz siebie.

Zapraszamy do współpracy z poniższą firmą:

Prezentacja firmy ASEA

1 odpowiedź

  1. Beata pisze:

    O jaka wzruszająca historia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *