Zdrowianatura com oszust

Uwaga na oszusta 

W Polskim Internecie grasuje oszust z Ukrainy, który oszukał już setki lub tysiące osób. Jego sklep znajduje się pod adresem: zdrowianatura.com

Od ponad roku ( 2018 r ) nie wysyła produktów. Strona nadal istnieje, co świadczy o tym, że Polskie organy ścigania nic nie robią sobie z działania tego oszusta z Ukrainy albo robią i właściciel tej strony jest nieuchwytny lub nie jest właścicielem i jest to stworzona strona w celu popełniania takich oszustw i dobrze zaplanowana.

Kolejne osoby dodają komentarze na fan page strony zdrowianatura.com z informacją o oszustwie. Proceder trwa już ponad 2 lata patrząc na komentarze na fan page strony zdrowianatura.com 
Prawdopodobnie Fan Page prowadził ktoś z Polski, kto nie usunął jego ponieważ chce aby ludzie ostrzegali przed tym oszustem. Osobnik ten dzwoni z wielu numerów telefonów różnych krajów. Po jednej z rozmów możemy stwierdzić, że był pod wpływem alkoholu. 

Dlatego można domyślać się, że jest to osoba, która sobie przepija pieniądze Polaków, którzy chcą zainwestować w swoje zdrowie lub najbliższych. 

Obecnie sprawa wygląda tak ( domniemanie ):

Святослав Семашов Osoba, która tak się nazywa wg danych do wpłaty w banku ING. Założył sklep z produktami dla zdrowia.  Produktów nie wysyłał. Pieniądze nadal wpływały na konto. Policja, która otrzymywała w Polsce zgłoszenia nie robiła nic z tą sprawą. 

Oszust stwierdził, że jest bezkarny i pieniądze możliwe, że rzędu nawet 50 000 zł miesięcznie mogą wpływać na  jego konto od ponad roku.  Jest to perfidne oszustwo szczególnie na produktach, które mają ratować ludziom zdrowie a nawet życie. 

Osoba ta kontaktując się z numerami telefonów wielu krajów świata prawdopodobnie maskuje swoje położenie. Jednakże najczęściej można było zauważyć kontakt z numeru Ukraińskiego +380 ….

Osoby, które szukają produktów dla zdrowia zapraszamy np. na sprawdzone polskie portale z takimi produktami jak suplementy diety, filtry do wody, super żywność, zioła chińskie z medycyny naturalnej i inne na stronach: www.tabelazdrowia.pl, www.ukladodpornosciowy.pl 

oraz Sklep www.sklep.blazar.pl

Obecnie oszustowi prawdopodobnie ING bank zablokował możliwość wypłat pieniędzy do wyjaśnienia i oszust zaczął pisać, że śle za pobraniem a pieniądze odbiera w inny sposób. Takie komentarze dodał na stronie Fan Page na Facebooku swojej strony. 

Oszust grasuje obecnie na Allegro: to jego konto: https://allegro.pl/uzytkownik/skanska9 ( konto zostało mu zawieszone)

1 Komentarz
  1. Po zablokowaniu ING podawał konto Santandera. Sprawą zajmuje się Policja.

Odpowiedz

Blazar - znajdź to co dokładnie szukasz