Złoto – wieczna waluta

złoto z Auvesta
ZłotoSrebroPlatynaPallad
NominałNominałNominałNominał
1 g50 g1 g1 g
5 g100 g5 g5 g
10 g250 g10 g10 g
20 g500 g100 g100 g
100 g1000 g500 g500 g
250 g5000 g1000 g1000 g
500 g31103 ghttps://blazar.pl/zloto
1000 ghttps://blazar.pl/zloto

Jedyna alternatywa płynnego oszczędzania w prawdziwe – fizyczne produkty… Kryzysy finansowe muszą być i zabierają ludziom oszczędności z powodu inflacji, czyli spadku wartości walut lokalnych.

 

W spermie aby powstało życie jest potrzebne dużo złota i tak samo a u dziewczyny w jajeczku też powinno być złoto. Obecnie mówi się ,że w 70% przypadków działa Produkt: Złoto monojonowe. Cząsteczki mniejsze od błon komórkowych. Produktami, którymi zachwyca się cały świat, a w Polsce nie jest tak bardzo znany. Złoto monojonowe zamówienie

Złoto to jedyna waluta i wieczna, a wszystko inne to kredyt.
Złoto chroni przed inflacją i daje nam możliwości bezpiecznego schowania majątku. Banki nie dają takie bezpieczeństwa i trzymanie środków w banku generuję straty, czyli tracimy własne pieniądze przez inflację trzymając je w banku lub w domu.
Polecam inwestycję w złoto, od którego nie płacimy podatku.
Możemy otworzyć bezterminowo depozyt w postaci złota, które albo trzymamy w silnie strzeżonych skarbcach w Szwajcarii ( najbezpieczniejsze miejsce na ziemi ) lub zamawiamy do domu.

 

Każda waluta pieniężna zmierza do zera , a więc jak waluta papierowa straci wartość wszędzie będzie można płacić złotem.

Banki trzymają rezerwy w złocie. Rządy kupują złoto dla bezpieczeństwa.

 

Możemy transferować złoto mając konto w firmie Auvesta.

Firma ta ma jeden z najsilniej zabezpieczonych systemów na świecie. Transferując złoto fizyczne możemy mieć je w dowolnej wartości elektronicznej, czyli takiej gdzie te wartość zamienimy na sztabki złota zawsze zostanie nam reszta , za które nie otrzymamy nawet najmniejszej sztabki, ale którą możemy transferować. Złoto możemy przechowywać w firmie i jego wartość jest określna w trysięcznych częsciach gramów złota. Wiele firm chce aby im płacić złotem i jest możliwe dzięki systemie Auvesta. Czyli w Banku mamy walutę papierową , a w Auvesta mamy prawdziwą walutę i wieczną, czyli złoto lub też srebro możemy mieć.
Jak ktoś woli trzymać pieniądze w bankach to proszę patrzeć na inflacje, która powoduje, ze pieniądze tracimy zawsze. Po za tym banki upadają,. Waluta papierowa traci na wartości, gdy drukowane są kolejne banknoty.. W Auvesta mamy taki sam system jak w banku w sensie otwieramy konto, wpłacamy, wypłacamy w gotówce lub fizycznych sztabkach złota. System firmy Auvesta jest bardzo zabezpieczony i wiele firm chciało kupić od nich system internetowej obsługi.. Trzymanie pieniędzy w zlocie uważam to za genialny sposób na bezpieczne oszczędzanie bo mamy bezpiecznie schowany majątek w najbezpieczniejszym miejscu na ziemi a dodatkowo mamy wartość nabywczą pieniądze i zysk długoterminowy ..
Lokaty bankowe czy polisy inwest. to są straty , inflacja przekracza 3% rocznie. Patrząc na inflację to tracimy pieniądze na lokatach również.

Rozsądnym rozwiązaniem jest inwestycja w złoto fizyczne.

Na depozyt w złocie można wpłacac od 100 do 300 zł lecz nie trzeba to robić miesięcznie, w zasadzie nie ma żadnego obowiązku, jak w przypadku polis. Tutaj wpłacamy kiedy chcemy, ile chcemy i wypłacamy także kiedy chcemy konwertując złoto na gotówkę. Złoto będzie zawsze rosło, bo jest to najwartościowszy produkt na świecie. Rządy spłacają dług ( bo nie mają innego wyjścia ) poprzez drukowanie kolejnych banknotów, a więc powodują tym samym inflację. Podczas inflacji cena złota znacznie rośnie. w USA,Australii,Chinach,Kanadzie i wielu innych krajach codziennie są drukowane kolejne papierowe pieniądze. Niedługo nastąpi globalna inflacja, która spowoduje jeszcze większy wzrost wartości złota. Złoto to jedyna i wieczna waluta , wszystko inne to kredyt.

A więc mamy najbezpieczniejszą inwestycje świata, bo inwestycję w produkty, które jako jedyne w historii nigdy nie straciły na wartości i dodatkowo mamy je przechowywane w najbezpieczniejszym miejscu na ziemi – skarbcach w Zurichu, gdzie jest 85% globalnej wartości złota. Ubezpieczony majątek mamy również do wartości 100% ( max do 500 tys € )

Osoby zainteresowane zakupem metali szlachetnych u dilera, który ma ponad 800 sprzedawców w UE zapraszamy do kontaktu 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *